Učenici četvrtih razreda sudjelovali u vježbama pružanja prve pomoći
Autor: Krunoslav Sakač, 15. 2. 2016.

Kako pružiti prvu pomoć unesrećenom od opeklina, od otvorene rane, od ozljede zgloba na nozi ili pomoć onesviještenom pokazali su učenicima četvrtih razreda učenici viših razreda, članovi skupine Prva pomoć,  pod vodstvom profesorice Ane Srdinić koja je bila i inicijatorica ovog vrlo motivirajućeg  sata u sklopu Tjelesne i zdravstvene kulture.

Četvrtaši su nakon sata oduševljeno prepričavali što su sve naučili te i sami u skupinama radili.
Veliko hvala učenicima viših razreda i profesorici Ani!

SLIKE
                                                                     učiteljica Sofija Štefanac Klobučar