Održan 4. festival Univerzalne sportske škole Županijskog školskog športskog saveza Zagrebačke županije
Autor: Danijela Jalžabetić, 29. 4. 2016.

Četvrti  festival Univerzalne sportske škole Županijskog školskog športskog saveza Zagrebačke županije održan je 28. travnja 2016. godine u Velikoj Gorici. Pod vodstvom profesorice TZK-a Ane Srdinić izabrani učenici naše škole demonstrirali su naučena znanja iz gimnastike (svijeću, rad na gredi), atletike (trčanje), košarke, rukometa i drugih sportova. Radili su na jedanaest radnih mjesta, a kao poklon za sudjelovanje, svi učenici su dobili majice i medalje. Cilj Univerzalne sportskke škole je uključivanje što većeg broja najmlađih učenika u sportske aktivnosti i stvaranje navike svakodnevnog tjelesnog vježbanja.

SLIKE

Na Festivalu je sudjelovala 21 škola, iz svake škole po deset učenika. Našu školu predstavljali su:

Učenice:

Magdalena Dobra, 2.c