Ukupno: 920200
Učenici 1.b posjetili POU Dugo Selo i razgledali izložbu povodom Dana našeg grada te zaštitnika grada, svetog Martina
Autor: Krunoslav Sakač, 14. 11. 2016.

U petak, 11.11. učenici 1.b su se zajedno s učiteljicom uputili u POU Dugo Selo gdje su ih dočekale predstavnice POU te ih je gospođa Nada Kozić povela u obilazak izložbe pod nazivom Sv. Martin 1700.

Izložbeni radovi su nastali na šesnaestom susretu likovnih umjetnika Zagrebačke županije na kojem je sudjelovalo i troje umjetnika s dugoselskog područja (gospođa Vesna Majstorović, gospodin Ivo Ostojić te profesor Robert Samardžić).

Učenici su posebno bili oduševljeni linorezom crkve na Martin bregu koji je izradila profesorica naše škole, Martina Gracin.

Gospođa Nada Kozić je bila iskreno oduševljena znanjem učenika o našem gradu pa su učenici za znanje i dobro ponašanje dobili slasticu za povratak u školu.

Zahvaljujemo POU Dugo Selo na pozivu za obilazak izložbe.

Tekst i fotografije: učiteljica 1.b, Sofija Štefanac Klobučar