Obilježavanje Međunarodnog dana volontera i svečano otvorenje školskog filantropskog kluba „Klica sreće“
Autor: Krunoslav Sakač, 7. 12. 2016.

U ponedjeljak, 5.12. u školskoj knjižnici zanimljivim predavanjem naše učiteljice na koju smo jako ponosni, dobitnice volonterskog oskara, Nikoline Piršljin obilježili smo Međunarodni dan volontera. Naša Nikolina predstavila je vlastiti volonterski put te svojim zanimljivim iskustvom i predavanjem zainteresirala i naše mlade filantrope da nastave sa svojim radom.

Magdalena Gradečki, učenica 6. razreda, predstavila je uzvanicima i našim učenicima dosadašnje aktivnosti u sklopu projekta Stvaranje filantropske kulture. Prikazane su i naše aktivnosti u sklopu humanitarne akcije Boca sreće te film kojim želimo predstaviti akciju u koju su se uključili svi učenici, roditelji, učitelji i drugi zainteresirani članovi lokalne zajednice. Predstavljen je i školski volonterski klub „Klica sreće“, kao i planovi za buduće aktivnosti. Svi učenici, roditelji i sugrađani dobrodošli su u našoj „Klici sreće“.

Svečanost je pjesmom uljepšao naš školski zbor pojačan učiteljskim snagama te zbor učenika 3.c razreda.

Za sam kraj želimo pohvaliti 1.d razred koji je bio uvjerljivo najbolji u prošlom tjednu s prikupljenih čak 327 boca.