UČENICI 1.D, 2.B I 4.A SUDJELOVALI U OVOGODIŠNJEM DUGOSELSKOM MALOM FAŠNIKU, 11.02.2018.
Autor: Krunoslav Sakač, 11. 2. 2018.

Učenici 1.d s učiteljicom Marinom Mikulić su kostimima dočarali Vitezove templare i njihove pratilje, učenici 2.b su bili Dugoselska licitarska srčeka, a učenici 4.a s učiteljicom Ivanom Glinac su predstavili kostimima Šumu.

Svaki razred se pred mnogobrojnom publikom predstavio kratkim nastupom, a nakon nastupa su dobili Zahvalnice i slatki dar od gradonačelnika.

Iako se nastup dugo čekao jer su bile prijavljene čak 23 dječje skupine sve se na kraju isplatilo s pljeskom publike, sa slatkim krafnama i sokom.

Tekst i fotografije: učiteljica 2.b, Sofija Štefanac Klobučar