Ukupno: 920200
Pohvaljeni likovni rad učenika naše škole u natječaju „Lađa“
Autor: Krunoslav Sakač, 21. 5. 2018.

U petak 18. svibnja 2018. godine u Hrvatskom školskom muzeju održana je svečana dodjela priznanja i zahvalnica učenicima i mentorima čiji su radovi ove godine izabrani između stotinjak najboljih iz cijele Hrvatske. Tema ovogodišnjeg natječaja bila je „Lađa“. Na natječaj je pristiglo 2700 radova učenika dječjih vrtića, osnovnih i srednjih škola od kojih je izabrano 150 najboljih. Među njima je i likovni rad Ivana Sakača, učenika 3. c razreda naše škole.

Učenici 3. razreda koji pohađaju Likovnu grupu kao izvannastavnu aktivnost lađu su crtali ugljenom, a radovi su zatim poslani na natječaj. Među poslanima je bio i izabrani i pohvaljeni rad Ivana Sakača.

Zbog velikog broja prijavljenih radova s područja cijele Republike Hrvatske, iznimno sam ponosna što je rad mog učenika Ivana Sakača (3. c razred) izabran među stotinjak najboljih i do daljnjeg krasi veliku dvoranu Hrvatskog školskog muzeja.

Izabrani likovni rad i slike s dodjele pohvalnica možete pogledati na poveznici ovdje.

Učiteljica: Željka Šoštarčić - Lauš