Učenici 2. razreda na izletu u Ekoparku Krašograd
Autor: Marija Turk Sakač, 23. 5. 2018.

Učenici drugih razreda naše škole posjetili su 22. svibnja 2018. godine Ekopark Krašograd u Bratini i odlično se zabavili.

Nakon dolaska u Ekopark učenici su u restoranu posluženi Kraš expressom i keksima, nakon čega su slijedile aktivnosti po grupama.

Vozili su se vlakićem po imanju Ekoparka. Vlak se zaustavio kod životinja koja obitavaju na imanju, gdje su učenici razgledavali i hranili životinje.

U paviljonu su učenici od tijesta izrađivali razne oblika među kojima su odbrana dva najbolja u grupi. Zatim su se natjecali u mužnji mehaničke kravice, u potezanju konopa, u skakanju u vrećama za što su također pobjednici dobili diplome. Na dječjem igralištu isprobavali su razna igrala i razne sportove, skakali su na trampolinu itd. Vrhunac izleta bila je vožnja brodićem po jezeru. Nakon ručka, sladoleda i igre na otvornom u 15h uputili smo se u naše Dugo Selo, sretni zbog doživljaja koje smo proživjeli, igre koje smo igrali te lijepog vremena koje nas je poslužilo cijeli dan usprkos prognoziranoj kiši.

Dio atmosfere s izleta možete pogledati na slikama.