Ukupno: 920241
Nabava udžbenika za 2018./2019. školsku godinu
Autor: Branko Goleš, 28. 6. 2018.

Poštovani roditelji,

sukladno prethodnoj najavi slobodni smo vas obavijestiti da će za sve učenike naše škole koji imaju prebivalište prijavljeno u Gradu Dugom Selu biti nabavljeni udžbenici i radne bilježnice za sve predmete! Jedino što nabavom neće biti obuhvaćeno jesu geografski atlasi za učenike petih razreda i likovne mape za sve učenike.

Takva je odluka donesena na temelju pregleda vraćenih udžbenika, a nastavno na nedavno potpisani Ugovor između Zagrebačke županije i Grada Dugog Sela.

Posebno napominjemo roditeljima učenika prvih razreda da ne kupuju nikakve bilježnice dok ne dobiju upute od učiteljica tijekom prvog tjedna nastave.

Za roditelje koji žele ističemo da će likovne mape za sve učenike i atlase za učenike petih razreda vjerojatno biti moguće nabaviti preko Škole. Detaljnu informaciju o tome dobit ćete na prvom roditeljskom sastanku početkom školske godine.

Ravnatelj: Branko Goleš, prof.