Ukupno: 920203
Učenici i djelatnici naše škole sudjelovali proteklog vikenda u raznim aktivnostima
Autor: Krunoslav Sakač, 12. 12. 2018.

U sklopu 7. Anđelek festa koji se ove godine održao 8.12. u Dvorani Preporod kao dio kulturno-umjetničkog programa sudjelovali su učenici 1.r. produženog boravka te učenici 3.b i 3.d. Izveli su pjevačku, plesnu, recitatorske i sviračku točku.

Učenici produženog boravka su bili veseli i razigrani, a učenici 3.b i 3.d ozbiljni i hrabri u prezentaciji svojih točaka. Učiteljice-voditeljice učenika 1., 3.b i 3.d  su bile vrlo zadovoljne „odrađenim“ nastupima.

Učenici 1.r. su okitili i božićno drvce koje se tijekom Anđelek festa cijelo vrijeme nalazilo na pozornici.

U predvorju Preporoda su zadrugari Zadruge Martinovac prodavali svoje proizvode pod budnim okom voditeljica Zadruge.

Nekoliko učenica naše škole je sudjelovalo i u plesnim točkama Plesnog centra Dugo Selo te na samom otvaranju Anđelek festa u Dugoselskim mažoretkinjama.

Nastup naših prijatelja iz Nove Bile su svojom prisutnošću podržali i djelatnici naše škole, a ravnatelj Branko Goleš  i gradonačelnik Dugog Sela  su ih  pozdravili na samom početku divnog  koncerta.

Učiteljica Ljiljana Katić je upotpunila Večer Srijemaca u Dugom Selu koja se tu subotnju večer održala u Glazbenoj školi Dugo Selo pročitavši pjesmu Petrovaradinska razglednica autora podrijetlom iz Srijema, velečasnog Marka Kljajića.

U nedjelju, 9.12., u koncertu pod nazivom Sveti Niko svijetom šeta sudjelovale su i najmlađe skupine Preporoda pa tako i naših nekoliko učenika.

Bravo za sve naše učenike-sudionike u navedenim programima, ali i za njihove voditelje/voditeljice te za njihove roditelje!!

Tekst: Sofija Štefanac Klobučar

Fotografije: Sofija Štefanac Klobučar i Dugoselska kronika