Ukupno: 920222
Obavijest roditeljima/skrbnicima
Autor: Branko Goleš, 16. 10. 2020.

Poštovani roditelji / skrbnici,

epidemiološka situacija u našoj školi za sada je zadovoljavajuća. Trenutno imamo desetak učenika kojima je određena mjera samoizolacije i s njima se provodi nastava na daljinu. Ovim putem vas sve lijepo molim da kolege razrednike svakako obavijestite ako je vaše dijete pozitivno ili mu je određena mjera samoizolacije kako bismo mu mogli osigurati primjereno održavanje nastave, ali i kako bismo mogli informirati nadležne epidemiologe o situaciji te od njih dobiti upute za postupanje.

Usput vas želim obavijestiti da je Raspored informacija za roditelje dostupan na mrežnoj stranici škole (Naslovnica – Raspored informacija) s napomenom kako se sam razgovor može realizirati. Ako imate potrebe komunicirati s tajništvom i računovodstvom škole ili stručnim suradnicima i ravnateljem molim vas da nas kontaktirate elektroničkom poštom ili na dostupne brojeve mobitela (Naslovnica – Kontakti). Napominjem kako plaćanje prehrane u školi trenutno nije moguće obaviti. One roditelje/skrbnike čija se djeca hrane u školskoj kuhinji ćemo vjerojatno uskoro kontaktirati kako bismo prešli na izdavanje računa putem elektroničke pošte (onim roditeljima kojima je to prihvatljivo).

Želim vam svima dobro zdravlje!

Ravnatelj: Branko Goleš, prof.