Ukupno: 920193
Obavijest - pandemija
Autor: Branko Goleš, 23. 10. 2020.

Nastavno na obavijest od prethodnog tjedna želim vas obavijestiti da je stanje u našoj školi što se predmetne pandemije tiče, sukladno situaciji u zemlji, značajno kompleksnije. Od početka ovog radnog tjedna dva su osma razreda u samoizolaciji, a od idućeg tjedna pridružit će im se još jedan sedmi i jedan četvrti razred. Osim toga, za dvadesetak je učenika dodatno propisana mjera samoizolacije zbog obiteljskih i prijateljskih kontakata.

Nadam se da daljnje značajne eskalacije neće biti i da neće biti težih zdravstvenih posljedica za bilo koga od naših učenika i djelatnika. Stoga još jednom molim sve učenike i učitelje da se pridržavaju propisanih mjera.

Čuvajmo jedni druge!

Ravnatelj: Branko Goleš