Ukupno: 920183
Učenička zadruga "Martinovac"
Autor: Gabriela Golubić, 23. 12. 2020.

Uslijed pandemije koja je onemogućila održavanje mnogih uobičajenih adventskih aktivnosti učeničke zadruge Zagrebačke županije ove su godine svoj rad premjestile u online okruženje. Svaka od zadruga snimila je video materijal procesa izrade jednog svojeg proizvoda. Klikom na poveznicu u nastavku, pogledajte video učeničke zadruge naše škole koji se nalazi na youtube kanalu Zagrebačke županije. Učenice koje su sudjelovale u njegovoj izradi su: Ana Hojka, Jana Ferčec i Jaša Jadin Zdešić iz 8.d. Sve najbolje u predstojećim blagdanima želi vam učenička zadruga "Martinovac" .

Poveznica: