Ukupno: 920150
Fabergeova jaja pronađena u produženom boravku!
Autor: Ana Bartolić, 26. 3. 2021.

Šalimo se! Dragocijena ruska jaja nažalost nisu pronađena u našoj školi, ali radovi naših učenika su nam zasigurno dragocjeni. Učenici produženog boravka 2.a i 4.c razreda odlučili su ovaj tjedan postati umjetnici ruskog cara Aleksandra te tako obilježiti Uskrs. Odlučili su napraviti svoje verzije skupocjenih Faberge jaja koje je ruski car Aleksandar svakog Uskrsa darivao svojoj supruzi. Učenici su ih izrađivali u sklopu eTwinning projekta “Little Faberge Project” pod vodstvom učiteljice Ivane Šarić, a u projektu su sudjelovale škole diljem Hrvatske i Turske. Uživajte u dašku Rusije gledajući kreativne radove naših učenika.