Božićna radionica pisanja pisama za štićenike staračkih domova u Dugom Selu
Autor: Danijela Jalžabetić, 17. 12. 2021.

Na poticaj vjeroučiteljice Verice Mijatović, učenici osmih razreda pisali su na satu hrvatskog jezika i vjeronauka pisma za štićenike staračkih domova u Dugom Selu. Zbog epidemioloških uputa učenici su ovu aktivnost odrađivali na satima od 13. do 17. prosinca u prostoru knjižnice i u učionicama. Bila je to prilika da učenici osmih razreda napišu pismo nekoj starijoj osobi i usreće ju za nadolazeće blagdane.

Pisma će štićenicima domova biti dostavljena idući tjedan kako bi ih pročitali prije Božića.

Tamara Tomić, 6.c