Vrijedni "Briljantinci"
Autor: Borislav Jurić, 13. 1. 2014.

Praznici su prošli bez snijega, ali vjerujem da su svima bili veseli. Neki su od vas možda išli kod baka i djedova, neki na skijanje, a neki uživali u našem gradu. Postoje i oni koji su svoje praznike proveli u školi.

Dobro ste pročitali- u školi! Naši dragi „Briljantinci” bili su ove praznike jako vrijedni. Svaki su dan čak i po pet sati radili, vježbali i davali sve od sebe kako bi mjuzikl Briljantin napredovao onako kako je zamišljeno. Bilo je tu plesa, pjevanja, glume, ali najviše od svega smijeha. Učiteljice Mirjana Pavlić, Sandra Frančišković, Ines Kereš i Željka Vlainić i više su nego zadovoljne kako su svi napredovali, kako su se međusobno zbližili i stvorili nova prijateljstva. Kaže se da u dobrom društvu vrijeme leti. I nama je proletjelo jer je ovo društvo i više nego dobro! Vidimo se svi skoro na prvoj izvedbi predstave!

Napisala: Željka Vlainić

SLIKE