Ukupno: 920214
Održano međuopćinsko Natjecanje u futsalu
Autor: Danijela Jalžabetić, 18. 2. 2014.

U ponedjeljak, 17. veljače 2014. godine u Rugvici je održano međuopćinsko Natjecanje u futsalu. Momčad sastavljena od učenika naše škole pod vodstvom profesora TZK-a Denisa Klausa osvojila je prvo mjesto i plasirala se na županijsku razinu natjecanja.

U dramatičnom finalu momčad naše škole pobijedila je momčad  OŠ Josipa Zorića. Treće mjesto osvojila je momčad OŠ Stjepana Radića,  a četvrto momčad OŠ Rugvica.

Našu školu predstavljali su učenici: Ivan Radić, Antonio Mamić, Ante Lujić, Filip Pandžić, Martin Kajtazi, Petar Marić, Dominik Ranogajec, Karlo Jurković, Mihael Pavlić, Robert Pavlović, Antonio Perić, Ivan Pranjić, Ivica Vidović i Domogoj Brajković.

Čestitamo našoj momčadi na borbenosti i natjecateljskom duhu i želimo im puno sreće u daljnjem natjecanju.