Održano međuopćinsko Natjecanje u rukometu za djevojčice
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 2. 2014.

Naša škola je u petak,  21. veljače 2014. godine bila domaćin međuopćinskog Natjecanja u rukometu za djevojčice. Rukometne momčadi OŠ Josipa Zorića, OŠ Rugvica i naše škole borile su se za prolazak u daljnji tijek natjecanja.

Prvo mjesto je osvojila momčad OŠ Josipa Zorića te se plasirala na županijsku razinu natjecanja. Drugo mjesto je osvojila momčad naše škole, a  treće momčad OŠ Rugvica.

Čestitamo svim natjecateljica na borbenosti i sportskom duhu, a momčadi OŠ Josipa Zorića želimo puno uspjeha u daljnjem natjecanju.