Festival školskih maski u Garden Mallu
Autor: Krunoslav Sakač, 3. 3. 2014.

Jučer su, 2. ožujka 2014., naši Briljantinci nastupali u Garden Mallu na Festivalu školskih maski i od trinaest prijavljenih ekipa, zasluženo osvojili prvo mjesto. Izveli su samo jedan mali dio od cijele predstave i samim time zainteresirali mnoge za ono što radimo. Osvojili su srca svih članova žirija i publike koja ih je nagradila gromoglasnim pljeskom.

Ovom se prilikom zahvaljujemo svima koji su nas podržali u svemu što smo do sada radili, naročito mama i tatama, bakama i djedovima, kumama i kumovima, susjedama i susjedima koji nas voze kamo god trebamo ići te svim nastavnicima koji su nam i, što je još važnije, koji će nam malo progledati kroz prste kada nismo spremni za odgovaranje :)

Briljantinci, samo nastavite tako! Korak po korak pa sve do samih zvijezda!

Napisala: Željka Vlainić

SLIKE