Ukupno: 920260
Izvrsne vijesti stižu iz Šibenika s državnog Natjecanja iz hrvatskoga jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 8. 5. 2014.

Mihael četvrti, Dora šesta!

Izvrsne vijesti stižu nam iz Šibenika s državnog Natjecanja iz hrvatskog jezika. Mihael Željko Crnčec (8.d) osvojio je 4. mjesto s 90% osvojenih bodova, a Dora Zorić plasirala se na 6. mjesto s nekoliko postotaka slabijim rezultatom. Čestitamo im od srca na tom velikom uspjehu! Čestitke zaslužuje i njihova mentorica, profesorica Ivana Šavuk, koja unazad četiri godine ne propušta ni jedno državno Natjecanje već svake godine iznova stvara naše 'male' genijalce i tako dostojno predstavlja našu školu na tom značajnom Natjecanju.

Državno Natjecanje iz hrvatskoga jezika održava se ove godine u Šibeniku od 6. do 8. svibnja.

Čestitamo još jednom mentorici i učenicima na sjajnim rezultatima, uloženom trudu i predstavljanju naše škole.