Četvrtaši šalju pozdrave iz Istre
Autor: Danijela Jalžabetić, 15. 5. 2014.

Nakon  dugog putovanja i puno hodanja po unutrašnjosti Istre, naši su učenici četvrtih razreda drugi dan svoje Škole u prirodi proveli puno ugodnije. Jutro je bilo predviđeno za obilazak znamenitosti grada Pule što su bez problema i obavili s obzirom da im je vrijeme bilo sunčano. U poslijepodnevnim satima učenici su vježbali plivačke vještine te rješavali mape i učili o kraju u kojem se trenutno nalaze. Poslijepodne je malo i kišilo, ali ništa zabrinjavajuće.

Danas ujutro učenici su se u pratnji svojih učiteljica uputili na izlet u NP Brijune. Za razliku od većeg dijela zemlje, našim četvrtašima vrijeme je naklonjeno, sunčano je  i uživaju u izletu. Za poslijepodne je predviđeno daljnje usavršavanje tehnike plivanja.

Učenici pozdravljaju sve u Dugom Selu i poručuju da im je zabavno.