Športska natjecanja trećih razreda
Autor: Krunoslav Sakač, 16. 6. 2015.

U utorak 9. lipnja 2015. učenici 3. razreda naše škole održali su međurazredna natjecanja. Dječaci su se natjecali u nogometu, a djevojčice u preskakanju duge vijače.

Prvo mjesto u nogometu osvojio je 3. c razred, dok je drugo mjesto pripalo 3.b razredu. 3.d razred zauzeo je treće mjesto, a četvrti je bio 3. a razred.

Najviše preskoka duge vijače, čak njih 66, preskočila je Ivana Prisuda Potočki iz 3. c razreda i osvojila prvo mjesto. Na drugom mjestu s 48 preskoka bila je Lora Debeljak iz 3. b razreda. Treće mjesto osvojila je Ana Stipić također učenica 3. c razreda s preskočena 43 preskoka.

SLIKE