Obavijest učenicima putnicima
Autor: Branko Goleš, 4. 9. 2015.

Poštovani učenici i roditelji,

dogovorom između škole i prijevoznika zaključeno je da prije početka jutarnje smjene autobusi s polaznih stanica (na kraju Rugvičke, odnosno na kraju Prozorja gdje se autobus okreće) kreću točno u 7:15 sati. To znači da prije toga vremena nemate potrebe biti vani i čekati autobus jer autobus neće stajati na putu do polazne stanice.

Svi ostali dovozi i odvozi će se odvijati kao i do sada. Iz školskog dvorišta autobusi će tako kretati u 12:20, 13:15, 17:45 i 19:25 sati. U slučaju bilo kakvih problema slobodno me kontaktirajte na telefon, elektronskom poštom ili osobno.

Ravnatelj: Branko Goleš