Posjet Interliberu
Autor: Danijela Jalžabetić, 12. 11. 2015.

Učenici koji pohađaju Novinarsku skupinu, Literarno-dramsku skupinu, Dodatnu nastavu iz hrvatskog i engleskog jezika te članovi skupine Lumena, u pratnji profesorica hrvatskog jezika Ivane Šavuk, Jasmine Sverić, Larise Kramer,Danijele Jalžabetić, vjeroučiteljice Karoline Hrastović i knjižničarke Gabriele Golubić, posjetili su 11. studenoga 2015. godine 38. međunarodni sajam knjiga i učila Interliber koji se održao na Zagrebačkom velesajmu. Ljubitelji knjiga mogli su uživati u kupovini knjiga po povoljnim cijenama, predstavljanju novih naslova, razgovorima s autorima uz potpisivanje knjiga, okruglim stolovima i radionicama.

38. međunarodni sajam knjiga i učila Interliber održava se od 10. studenoga do 15. studenoga 2015. godine i ulaz je besplatan.

Donosimo nekoliko dojmova učenika nakon Interilera.

Kao i prošle godine bila sam na Interliberu. Bio je velik izbor prilično dobrih knjiga. Ja sam se odlučila za prvi dio senzacionalne trilogije. Knjiga se zove Izbor autorice Kiere Cass. Knjigu sam isti dan pročitala. Jako mi se svidjela i svima je preporučam. Nadam se da ću i iduće godine ići na sajam knjiga Interliber i kupiti još mnogo izvrsnih knjiga.

Katarina Kramer, 6.c

I ove godine bio sam sa školom na Interliberu. Kupio sam knjigu Svemir, zvijezde i galaktike,  nekoliko krimića i još neke knjige za svoje prijatelje i ukućane. Bilo je odlično  i dobro sam se zabavio. Nadam se da ću ići i iduće  godine.

Josip Ratković, 6.c

Na Interliberu sam bila 5. put. Kao i svake godine, oduševio me. Kupila sam nekoliko knjiga: Igre gladi, Između dva svijeta, Labirint… Labirint je trilogija te sam kupila i pročitala drugi dio trilogije. Oba dijela mi se jako sviđaju. Također sam pročitala i Između dva svijeta. Knjige su odlične i svima ih preporučam.

Nika Gavranović, 6.d