Ukupno: 920206
Održano županijsko Natjecanje iz atletike
Autor: Danijela Jalžabetić, 20. 4. 2016.

Županijsko Natjecanje iz atletike održalo se 14. i 18. travnja 2016.g. na Stadionu Mladost na Savi. U dva dana natjecanja sudjelovalo je oko 800 učenika osnovnih škola s područja Zagrebačke županije. Natjecanje je bilo podijeljeno na 5. i 6. razrede (muški i ženski) i 7. i 8. razrede (muški i ženski). Pod vodstvom profesorice TZK-a Ane Srdinić učenice naše škole osvojile su ekipno 4. mjesto od 13 škola koje su sudjelovale na Natjecanju.

Zlato na 300 metara osvojila je Korina Stipić iz 8.a razreda. Brončanu medalju na 600 metara osvojila je Sara Antunović iz 7.a razreda. U štafeti na 100 metara sudjelovala je Sara Gojani, u štafeti na 200 metara Jana Pekvarić, a u štafeti na 300 metara Marta Pekvarić. Korina Stipić je u štafeti na 400 metara osvojila srebrnu medalju.

Sve učenice zaslužuju pohvalu zbog ostvarenih rezultata i truda koje su uložile u samo natjecanje s obzirom na to da su se natjecale protiv atletičarka koje treniraju i do dva puta dnevno pa je rezultat koji su postigle hvale vrijedan.

Na Natjecanju su sudjelovale:

Marijana Šušak, 6.d

Marija-Klara Grlić, 6.a