15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

E-Knjižnica

E-Knjižnica je arhiva digitalnih knjiga i časopisa u .pdf formatu dostupna svim učenicima i nastavnicima.
Sve dodatne informacije o knjigama i časopisima dostupne su na adresi https://e-knjiznica.carnet.hr
.
Na stranicu se prijavljujete svojim elektroničkim identiteom identifikator_korisnika_u_ustanovi@skole.hr
.