Autor: Krunoslav Sakač, 11. 6. 2015.

Dragi roditelji,

na temelju obavijesti Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport želimo Vas upoznati sa procedurom dobivanja besplatnih udžbenika za učenike sa prebivalištem u Gradu Zagrebu.

Izvadak iz obavijesti našoj školi u nastavku

„Nabava besplatnih udžbenika za učenike osnovnih škola GZ i za učenike osnovnih škola s prebivalištem u GZ koji školu pohađaju izvan GZ za 2015./2016. provodit će se u dva ciklusa nabave.

Za potrebe I.ciklusa nabave za učenike s prebivalištem u Gradu Zagrebu koji pohađaju vašu školu roditelj/skrbnik popunjava 'Obrazac 1.', potpisuje ga i dostavlja osobno ili zemaljskom poštom u Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport, Ilica 25, Zagreb, najkasnije do 15. lipnja 2015. Uz popunjen obrazac roditelj/skrbnik dostavlja i, od strane vaše škole' ovjeren popis udžbenika koje će učenik koristiti u 2015./2016.

Za učenike vaše škole koji pohađaju produženi nastavni rad, idu na popravni ispit i sl. nabava udžbenika provodit će se u II.ciklusu nabave koncem kolovoza 2015. Krajnji datum za dostavu popunjenog i potpisanog Obrasca 1., zajedno s priloženim ovjerenim popisom udžbenika, bit će tijekom kolovoza objavljen  na web-stranicama GZ te također u vidu email obavijesti dostavljen vašoj školi.

Za sve dodatne informacije obratite se našoj zaposlenici Ivana Roca (tel. 6100555, email: ivana.roca@zagreb.hr).“

Spomenuti Obrazac 1 Vam je dostupan uz ovu obavijest a ovjeren popis udžbenika možete dobiti u našoj školi. Budući da učenici koji su u školskoj godini 2014./2015. dobili besplatne udžbenike od Grada Zagreba, iste moraju i vratiti, mole se njihovi roditelji da sve udžbenike donesu u školu 12.06. ili 15.06. i tada ujedno i riješe svu dokumentaciju vezanu za zahtjev za školsku godinu 2015./2016.

Školski pedagog Ante Tutavac