Ova web stranica koristi kolačiće (eng. cookies) radi pružanja boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Više informacija o tome možete pronaći u
Pravilniku o zaštiti podataka.
Individualni razgovori s roditeljima – predmetna nastava
VAŽNA napomena: u samom rasporedu informacija kada piše NEPARNI UJUTRO – to znači NEPARNI RAZREDI UJUTRO (1., 3., 5., 7.).
Isto tako, PARNI UJUTRO znači da su taj tjedan PARNI RAZREDI UJUTRO (2., 4., 6., 8.).
Ravnatelj: Branko Goleš, prof.
ODJEL / PREDMET |
IME I PREZIME |
U (ujutro) P (popodne) |
DAN |
SAT / VRIJEME |
5.a |
Marina Periša |
U |
četvrtak |
10:35 – 11:20 |
P |
srijeda |
16:50 – 17:35 |
||
5.b |
Luka Podunajec |
U |
utorak |
10:35 – 11:20 |
P |
ponedjeljak |
16:50 – 17:35 |
||
5.c |
Ivona Jeleč |
U |
četvrtak |
12:15 – 13:00 |
P |
ponedjeljak |
15:00 – 15:45 |
||
5.d |
Denis Klaus |
neparni ujutro |
ponedjeljak |
16:00 – 16:45 |
neparni popodne |
petak |
10:35 – 11:20 |
||
6.a |
Mirna Štimac |
U |
četvrtak |
12:15 – 13:00 |
P |
utorak |
16:00 – 16:45 |
||
6.b |
Mirela Marić Šimunović |
U |
ponedjeljak |
12:15 – 13:00 |
P |
utorak |
17:40 – 18:25 |
||
6.c |
Danijela Jalžabetić |
U |
četvrtak |
08:35 – 09:20 |
P |
četvrtak |
16:50 – 17:35 |
||
6.d |
Amadea Šimić |
U |
petak |
11:25 – 12:10 |
P |
petak |
16:00 – 16:45 |
||
7.a |
Borislav Jurić |
neparni popodne |
petak |
9:35 – 10:20 |
neparni ujutro |
srijeda |
15:00 – 15:45 |
||
7.b |
Ana - Marija Horvat |
U |
četvrtak |
10:35 – 11:20 |
P |
četvrtak |
17:40 – 18:25 |
||
7.c |
Sanja Šicel |
U |
utorak |
10:35 – 11:20 |
P |
četvrtak |
16:50 – 17:35 |
||
7.d |
Ivana Kujundžić |
U |
utorak |
13:05 – 13:50 |
P |
četvrtak |
17:40 – 18:25 |
||
7.e |
Larisa Kramer |
U |
četvrtak |
08:35 – 09:20 |
P |
četvrtak |
16:00 – 16:45 |
||
8.a |
Ivana Šavuk |
U |
srijeda |
09:35 – 10:20 |
P |
srijeda |
17:40 – 18:25 |
||
8.b |
Karolina Hrastović |
U |
srijeda |
11:25 – 12:10 |
P |
četvrtak |
19:20 – 20:05 |
||
8.c |
Jelena Kraljić |
U |
utorak |
09:35 – 10:20 |
P |
utorak |
16:50 – 17:35 |
||
8.d |
Ana Petanjak Dedić |
U |
četvrtak |
08:35 – 09:20 |
P |
ponedjeljak |
16:50 – 17:35 |
||
hrvatski jezik |
Marina Habuzin |
U |
ponedjeljak |
09:35 – 10:20 |
P |
četvrtak |
16:00 – 16:45 |
||
glazbena kultura |
Tihana Juras |
neparni ujutro |
četvrtak |
16:00 – 16:45 |
parni ujutro |
utorak |
09:35 – 10:20 |
||
geografija |
Ivana Pleić |
U |
četvrtak |
10:35 – 11:20 |
P |
ponedjeljak |
16:00 – 16.45 |
||
likovna kultura |
Martina Gracin |
U |
petak |
09:35 – 10:20 |
P |
utorak |
16:50 – 17:35 |
||
engleski jezik |
Ana Šesto |
U |
četvrtak |
11:25 – 12:10 |
P |
srijeda |
16:00 – 16:45 |
||
njemački jezik |
Ana Adžić Matić |
neparni ujutro |
četvrtak |
11:25 – 12:10 |
parni ujutro |
srijeda |
14:00 – 14:45 |
||
njemački jezik |
Marija Franjić |
neparni ujutro |
petak |
14:00 – 14:45 |
parni ujutro |
srijeda |
16:00 – 16:45 |
||
makedonski jezik |
Brankica Bogatinov |
neparni ujutro |
četvrtak |
10:35 – 11:20 |
parni ujutro |
četvrtak |
10:35 – 11:20 |
||
matematika |
Jelena Debeljak |
U |
četvrtak |
09:35 – 10.20 |
P |
četvrtak |
16:00 – 16:45 |
||
biologija/kemija |
Nevenka Radulović |
U |
četvrtak |
13:05 – 13:50 |
P |
petak |
15:00 – 15:45 |
||
biologija/priroda |
Irena Milišić |
U |
četvrtak |
09:35 – 10:20 |
P |
utorak |
15:00 – 15:45 |
||
biologija/kemija |
Branimir Rajšel |
U |
srijeda |
13:05 – 13:50 |
P |
srijeda |
13:05 – 13:50 |
||
TZK |
Ana Srdinić |
U |
utorak |
11:25 – 12:10 |
P |
četvrtak |
13:05 – 13:50 |
||
vjeronauk |
Ružica Havaić |
U |
petak |
11:25 – 12:10 |
P |
petak |
13:05 – 13:50 |
||
vjeronauk |
Verica Mijatović |
neparni ujutro |
četvrtak |
08:35 – 09:20 |
parni ujutro |
srijeda |
08:35 – 09:20 |
||
glazbeni |
Domagoj Brlečić |
U |
četvrtak |
11:25 – 12:10 |
P |
četvrtak |
16:50 – 17:35 |
||
kemija/priroda |
Katarina Pavelić |
U |
ponedjeljak |
9:35 – 10:20 |
P |
srijeda |
17:40 – 18:25 |
||
informatika |
Tihana Baković |
neparni ujutro |
utorak |
09:35 – 10:20 |
parni ujutro |
ponedjeljak |
15:00 – 15:45 |
||
informatika |
Krunoslav Sakač |
neparni ujutro |
srijeda |
07:45 – 08:30 |
parni ujutro |
utorak |
16:50 – 17:35 |
||
informatika |
Ana Bartolić |
neparni ujutro |
srijeda |
16:50 – 17:35 |
parni ujutro |
srijeda |
09:35 – 10:20 |
||
informatika |
Talia Grubač |
U |
ponedjeljak |
09:35 – 10:20 |
P |
ponedjeljak |
15:00 – 15:45 |
||
matematika |
Ivana Lučić |
U |
srijeda |
12:15 – 13:05 |
P |
ponedjeljak |
16:00 – 16:45 |
||
vjeronauk |
Davor Madžarević |
U |
petak |
13:00 – 13:45 |
P |
petak |
18:30 – 19:15 |