"Lino višebojac"
Autor: Danijela Jalžabetić, 2. 3. 2016.

Sportske novosti i Podravka, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa, organiziraju školski višeboj pod nazivom „Lino višebojac“ koji je kao takav jedinstvena smotra sportske radosti i dječje kreativnosti, a održat će se u dvorani naše škole 10. ožujka 2016. godine.

Odabir ukupno 24 učenika (12 dječaka i 12 djevojčica ) od 5. do 8. razreda, što znači 3 dječaka i 3 djevojčice iz 5. razreda, 3 dječaka i 3 djevojčice iz 6. razreda, 3 dječaka i 3 djevojčice iz 7. razreda, 3 dječaka i 3 djevojčice iz 8. razreda te odabir 24 učenika od 1. do 4. razreda po istom ključu kao za natjecanje ali bez bodova, održat će se u petak,  4. ožujka 2016. godine.

Cilj Natjecanja je poticati školski sport, razvijati sportske navike, te promicati kulturno stvaralaštvo, a njegov idejni začetnik je Zvonimir Boban, legenda hrvatskog nogometa.

Na svako natjecanje dolaze vrhunski hrvatski sportaši.

Jedan učenik i jedna učenica naše škole stječu pravo nastupa na završnici koja će se održati u svibnju 2016.god.