Ukupno: 920262
Obilježen Dan broja π
Autor: Danijela Jalžabetić, 16. 3. 2016.

U našoj školi 14.3.2016. godine povodom obilježavanja Dana broja π, a u organizaciji učiteljica matematike, održano je Natjecanje za učenike u nabrajanju decimala broja π. Na Natjecanju su sudjelovali učenici viših razreda. Učenica Lucija Klarić (7.b) naučila je 140 decimala broja π, Nika Gavranović (6.d) 104 decimale, a Nikolina Josipović (5.a) 83 decimale broja π. Čestitamo!

U nabrajanju decimala broja π sudjelovali su i učenici: Karla Perković (5.a), Maro Dragičević (5.a), Martina Brnjaković (5.a), Gabriela Vladić (5.a), Lara Ljevar (5.a), Tea Živić (5.a), Nikša Pletikosić (5.a), Martin Jaković (5.b), Kata Vukoja (6.d), Matej Kociper (7.a), Dario Obranović (7.a), Filip Mavrić (8.d).

Čestitamo učenicima na uloženom trudu i ostvarenim rezultatima.

Josip Ratković, 6.c