Ukupno: 920160
Otvoren 6. sajam cvijeća „Dugoselski cvijet“
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 4. 2016.

Pjevački zbor naše škole pod vodstvom profesorice glazbene kulture Sandre Frančišković, učenici 4. b razreda pod vodstvom učiteljice Sofije Štefanac Klobučar i zadruga Martinovac pod vodstvom profesorica Martine Gracin i učiteljice Maje Milovac sudjelovali su 22. travnja 2016. godine na 6. sajmu cvijeća „Dugoselski cvijet“ koji će trajati od 22. do 24. travnja 2016.

Postavljene su i dvije izložbe vezane za prirodu. Izloženi su herbariji koje su radili učenici 4. b razreda naše škole i vrt koji su uredili učenici OŠ Josipa Zorića. na sajmu se moglo vidjeti i kupiti raznovrsnog cvijeća, bilja i cvjetnih ukrasa.

Katarina Kramer, 6. c