Ukupno: 920203
Donacija Monografije 2. gbr - Gromova školi
Autor: Branko Goleš, 18. 5. 2016.

Nastavljajući provoditi program „Promicanje vrijednosti Domovinskog rata“, a u sklopu obilježavanja 25. godišnjice osnutka 2. gardijske brigade Gromovi, u ponedjeljak 16. svibnja ravnateljima osnovnih škola s prostora Zagrebačke županije URV 2. gbr Gromovi uručila je Monografije 2. gbr Gromovi za školske knjižnice.

Svečanost dodijele monografije svojim prisustvom uveličao je i župan Stjepan Kožić sa suradnicima. U uvodnom izlaganju župan je istaknuo: „Činjenica je da premalo govorimo o našoj prošlosti i stvaranju Republike Hrvatske. Smatram da je ova Monografija jedan od materijala iz kojega će mladi ljudi moći pročitati sve ono što se događalo na ratnom putu „Gromova“. Mladima moramo govoriti istinu o Domovinskom ratu."

Priloženi dokumenti:
IMG_1114.jpg (166.95 KB)