UČENIK 4.B RAZREDNOG ODJELA, LUKAS CAJNER, NA SVEČANOJ DODJELI NAGRADA ZA NAJBOLJI LIKOVNI I LITERARNI RAD UČENIKA IZ PODRUČJA VATROGASTVA
Autor: Krunoslav Sakač, 2. 6. 2016.

U ponedjeljak, 31. svibnja 2016. godine, u Hotelu International održana je četvrta svečanost dodjele nagrada za najbolji likovni i literarni rad učenika osnovnih škola Zagrebačke županije na području vatrogastva.

Svečanosti su uz nagrađene učenike prisustvovali i njihovi mentori te ravnatelji škola.

Prisutnima se uvodno obratio predsjednik Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije Stjepan Ptiček, te izrazio zadovoljstvo količinom i kvalitetom pristiglih radova.

Lukas je pobjednik internetskog glasovanja za literarni rad, a priznanje i poklon bon u vrijednosti 900 kn je primio od gospodina Stjepana Ptičeka, predsjednika Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije.

Na svečanu dodjelu su ga dopratili ravnatelj škole, gospodin Branko Goleš te učiteljica Sofija Štefanac Klobučar.

Ponosni smo na našeg Lukasa!

Tekst i fotografije: učiteljica Sofija Štefanac Klobučar