Ukupno: 920203
U susret Uskrsu
Autor: Krunoslav Sakač, 10. 4. 2017.

Na već tradicionalnoj gradskoj manifestaciji U susret Uskrsu učenici predstavnici naše škole osvojili drugo i treće mjesto u kategoriji osnovnih škola.

U manifestaciji su sudjelovali učenici 1.b razreda sa svojom Vremenskom kapsulom u kojoj su pohranili razmišljanja kako zamišljaju Dugo Selo za dvadeset godina te učenici produženog boravka sa svojim prikazom godišnjih doba u pisanici.

Učenici 1.b su osvojili drugo mjesto, a učenici produženog boravka treće mjesto u kategoriji osnovnih škola.

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar, učiteljica 1.b te facebook stranice Dugoselski portal i Dugoselska guska