Učenice Noa Bertinovec iz 1.b i Magdalena Dobra iz 3.c naše škole nagrađene u natječaju Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije
Autor: Krunoslav Sakač, 3. 5. 2017.

U  likovno-literarnom natječaju Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije koji se ove godine održao petu godinu za redom nagrađene su dvije učenice iz naše škole.

U Hotelu International okupljenim nagrađenim učenicima, njihovim mentorima, roditeljima i ravnateljima škola obratili su se u utorak, 2.05.2017. župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić i predsjednik Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije Stjepan Ptiček ne krijući oduševljenje sve većim brojem prijavljenih radova, ali i sve kvalitetnijim likovnim i literarnim izričajem učenika osnovnih škola iz cijele Županije.

Gospodin Stjepan Ptiček je pohvalio i sudjelovanje u natječaju učenika s posebnim potrebama.

Učenica Noa Bertinovec iz 1.b je pobijedila u internetskom glasovanju za likovni uradak, a Magdalena Dobra iz 3.c je pobijedila u internetskom glasovanju za literarni uradak.

Nagradu im je uručio Josip Novosel, županijski vatrogasni zapovjednik Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije.

Uz roditelje učenica čestitke su im uputile njihove učiteljice, Sofija Štefanac Klobučar (1.b), Karolina Rigljan (3.c)  te ravnatelj Branko Goleš.

Djevojčice će sada imati zadatak promisliti kako utrošiti poklon bon od 900 kn koji je svaka od njih dobila.

Tekst i fotografije: učiteljica Sofija Štefanac Klobučar