Održana poluzavršnica Državnog prvenstva u rukometu za dječake 5. i 6. razreda osnovnih škola
Autor: Danijela Jalžabetić, 14. 5. 2017.

Naša škola bila je domaćin poluzavršnice Državnog prvenstva u rukometu za dječake 5. i 6. razreda osnovnih škola. Natjecanje se održalo u petak, 12. svibnja 2017. godine. Na natjecanju je sudjelovalo pet ekipa: ŠSD Vojak- OŠ Vladimir Gortan iz Rijeke (Primorsko-goranska županija), ŠSD Novska- OŠ Novska iz Novske (Sisačko-moslavačka županija), ŠSD Kloštar- OŠ braće Radića iz Kloštar Ivanića (Zagrebačka županija), ŠSD Klek- Prva osnovna škola Ogulin iz Ogulina (Karlovačka županija) i ŠSD Fontana- OŠ „Vazmoslav Gržalja“ iz Buzeta (Istarska županija). Sve prisutne zabavio je interaktivni program Plesnog kluba „Lana“ koji je izveo svoje najpopularnije točke te Malog zbora naše škole koji je izveo dvije pjesme.

Donosimo poredak ekipa na Natjecanju.

Donosimo poredak:

1. mjesto: ŠSD Kloštar- OŠ braće Radića iz Kloštar Ivanića (Zagrebačka županija)
  2. mjesto: ŠSD Novska- OŠ Novska iz Novske (Sisačko-moslavačka županija)
  3. mjesto: ŠSD Vojak- OŠ Vladimir Gortan iz Rijeke (Primorsko-goranska županija)
  4. mjesto: ŠSD Fontana- OŠ „Vazmoslav Gržalja“ iz Buzeta (Istarska županija)
  5. mjesto: ŠSD Klek- Prva osnovna škola Ogulin iz Ogulina (Karlovačka županija)

Čestitamo ekipama na ostvarenom uspjehu i borbenosti koju su pokazali na terenu.

Nika Gavranović, 7.d