Ukupno: 920262
Iva Brekalo (8.d) prva na županijskom Natjecanju-izložbi iz likovne kulture
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2021.

Na ovogodišnje županijsko Natjecanje-izložbu iz likovne kulture (LIK 2021.) upućeno je četiri rada učenica naše škole. To su radovi  su učenica: Jana Ferčec, Ana Hojka, Jaša Jadin Zdešić i Iva Brekalo, sve iz 8.d razreda. Tema natjecanja bila je Potret i autoportret, tema-poticaj Hrvatska folklorna i tradicijska etnografska baština, a zadane tehnike grafička tehnika kolagrafija ili digitalni crtež. Rad Ive Brekalo osvojio je prvo mjesto Natjecanja u kategoriji osnovnih škola, a rad Jaše Jadin Zdešić uključen je na izložbu. Izložba se, radi trenutnih okolnosti, ove godine odvija virtualno. Detalje o natjecanju, kao i poveznicu na virtualnu izložbu možete pronaći ovdje, a detalje Ivinog i Jašinog rada u galeriji fotografija.