Ukupno: 920269
Dan učeničkih zadruga Zagrebačke županije
Autor: Danijela Jalžabetić, 14. 10. 2021.

Predstavnice učeničke zadruge Martinovac 12.10.2021. godine sudjelovale su na manifestaciji Dan učeničkih zadruga Zagrebačke županije. Ovogodišnja manifestacija održala se u Sv. Nedelji. Našu su školu predstavljale učenice 6.d razreda, Katja Grgošić i Marija Anđela Ćurak, a u Sv. Nedelju išle su u pratnji učiteljice likovne kulture, Martine Gracin. Nakon svečanog otvorenja, učeničke zadruge Zagrebačke županije imale su priliku predstaviti i prodavati svoje proizvode. S obzirom na izostanak uobičajenih događanja ovog tipa uslijed pandemije, ovogodišni Dan učeničkih zadruga imao je poseban značaj za sve prisutne.