Ukupno: 920190
Održano županijsko Natjecanje – izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, LIK 2014.
Autor: Danijela Jalžabetić, 28. 2. 2014.

Naša škola je u  petak, 28. veljače 2014. godine bila domaćin županijskog Natjecanja – izložbe učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna Zagrebačke županije - LIK 2014. Uz srdačne pozdrave našim gostima, učenicima i njihovim mentorima, od strane ravnatelja naše škole Branka Goleša, te prigodni program i aktivnosti potrudili smo se biti  dobri domaćini ovog Natjecanja.

Na županijsko Natjecanje Zagrebačke županije pristigao je 281 rad iz 31 škole. Stručno prosudbeno Povjerenstvo je za županijsku izložbu odabralo 20 radova učenika i učenica osnovnih škola od kojih će 10 biti proslijeđeno na državno Natjecanje LIK 2014.

Na županijsko Natjecanje su stigla dva uradaka iz srednjih škola (jedan filmski, a drugi u kiparskoj formi stvorenoj od strane dadaista za vrijeme Prvog svjetskog rata, ready-made). Stručno Povjerenstvo odlučilo je oba rada proslijediti na državnu razinu.

Izložba koja je bila postavljena u holu naše škole prikaz je kreativnosti, domišljatosti i stvaralaštva učenika i učenica Zagrebačke županije na zadanu temu.