Ukupno: 920260
Održano županijsko Natjecanje osnovnih škola Zagrebačke županije u rukometu za dječake
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2014.

U Osnovnoj školi Milke Trnine u Križu održano je 10. ožujka 2014. godine županijsko Natjecanje osnovnih škola Zagrebačke županije u rukometu za dječake. Momčad naše škole pod vodstvom profesora TZK-a Denisa Klausa osvojila je prvo mjesto.

Osim naše škole sudionici županijskog Natjecanja u rukometu za dječake sedmih i osmih razreda osnovnih škola Zagrebačke županije bili su: OŠ Dragutina Domjanića (Sveti Ivan Zelina), OŠ Dubrava (Vrbovečka Dubrava), OŠ Jurja Habdelića (Velika Gorica), OŠ Ljudevita Gaja (Zaprešić), OŠ Đure Deželića (Ivanić-Grad), OŠ Rude (Rude), OŠ Ljubo Babić (Jastrebarsko), OŠ Milke Trnine (Križ).

Rukometna momčad naše škole(Dugoselko) osvojila je prvo mjesto, drugo mjesto osvojila je momčad OŠ Ljube Babića iz Jastrebarskog, a treće mjesto je pripalo momčadi OŠ Milke Trnine iz Križa.

U rukometnoj momčadi naše škole bili su učenici: Karpo Sirotić, Mihael Vražić, Adriano Ćuklić, Fabijan Grubišić, Dinko Maduna, Petar Marić, Karlo Gudelj, Marko Sesar, Mislav Meštrić, David Kekić, Ivan Pranjić i Ivan Radić.

Čestitamo mentoru i učenicima na osvojenom prvom mjestu, sportskom duhu i borbenosti koju su pokazali na parketu.