Održano županijsko Natjecanje mladih tehničara i Smotra mladih tehničara
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2014.

U Osnovnoj školi Eugena Kumičića u Velikoj Gorici održano je 7. ožujka 2014. godine  Županijsko Natjecanje mladih tehničara i Smotra mladih tehničara. Pod vodstvom mentora  Borislava Jurića na županijsko Natjecanje pozvani su  učenici: Arijan Gavranović (5.a),  Hrvoje Benčić (6.a),  Anamaria Tominac (7.d) i  Paulo Tolić (7.c).

Svaki od navedenih učenika natjecao se u svojoj kategoriji. Adrijan Gavranović osvojio je 8. mjesto, Hrvoje Benčić 15. mjesto, a Anamaria Tominac 6. mjesto.

Ovo je bilo 56. natjecanje mladih tehničara, a osim Natjecanja održana je i Smotra mladih tehničara na kojoj je učenik Paulo Tolić predstavljao svoj rad pred povjerenstvom i osvojio 1. mjesto.

Smotra je dio natjecanja gdje se predstavljaju gotovi radovi na određenu temu. Ove godine tema je bila "igračka", a naši modelari su napravili model kamiona-vučnu službu. Paulo je bio najviše uključen u izradu rada i predstavljao ga je pred komisijom.

Čestitamo mentoru i učenicima na ostvarenim rezultatima i predstavljanju naše škole na 56. Natjecanju mladih tehničara i 2. Smotri mladih tehničara.