Ukupno: 920222
Uspjeh naše učenice Dore Pavlić na državnom Natjecanju u show danceu i jazz danceu
Autor: Danijela Jalžabetić, 31. 3. 2014.

Učenica 6.a razreda Dora Pavlić sudjelovala je 29. i 30. ožujka 2014. godine na državnom Natjecanju u show danceu i jazz danceu koje se održalo u Osijeku. Dora  je osvojila pet zlatnih medalja i posebnu nagradu za najveći hrvatski plesni talent za 2014. godinu.

U konkurenciji je bilo 1270 plesača iz 23 hrvatska grada u dobi od 7 do 26 godina. Kao najveći hrvatski plesni talent Dora Pavlić je dobila u cijelosti plaćene troškove svjetskog Natjecanja na koje odlazi 26. svibnja 2014. godine. Dora je ponovila uspjeh od pretprošle godine kada je bila najveći hrvatski plesni talent za 2012. godinu.

Čestitamo učenici na ostvarenom uspjehu i želimo joj puno dobrih rezultata u daljnjem tijeku Natjecanja.