Ukupno: 920240
Održano županijsko Natjecanje u atletici za osnovne i srednje škole Zagrebačke županije
Autor: Danijela Jalžabetić, 4. 4. 2014.

Županijsko Natjecanje u atletici za osnovne i srednje škole Zagrebačke županije održano je u srijedu, 2. travnja 2014. godine u Športskom parku Mladost u Zagrebu. U natjecanju je sudjelovalo 14 osnovnih škola i 6 srednjih škola. U kategoriji osnovnih škola, osim naše škole, na Natjecanju su sudjelovale: OŠ Bedenica, OŠ Bogumila Tonija, OŠ Dragutina Domjanića, OŠ Ksavera Šandora Đalskog, OŠ Ljubo Babić, OŠ Milana Langa, OŠ Mihaela Šiloboda, OŠ Pavao Belas, OŠ Stjepan Radić, OŠ Samobor, OŠ Sveta Nedjelja , OŠ Vukovina, OŠ Vrbovec.

Pod vodstvom mentorice profesorice TZK-a Ane Srdinić našu školu predstavljali su učenici sedmih i osmih razreda: Dominik Ranogajec, Mario Mehmeti, Robert Pavlović, Vinko BIćanić, Ante Lujić, Marin Orlović, Martin Kajtazi, Marko Ivanda, Marko Ivić, Filip Pandžić.

U trčanju na 100 metara Dominik Ranogajec osvojio je 18. mjesto, a Mario Mehmeti  23. mjesto.

U trčanju na 300 metara Robert Pavlović osvojio je  5. mjesto.

U trčanju na 1000 metara Ante Lujić  osvojio je 15. mjesto.

U skoku u dalj Marin Orlović osvojio je 19. mjesto, a Martin Kajtazi 25. mjesto.

U skoku u vis Jakov Rožić osvojio je 5. mjesto.

U bacanju kugle (4kg) Marko Ivić osvojio je 3. mjesto.

U štafeti  4X100m ekipa naše škole (Filip Pandžić, Marin Orlović, Mario Mehmeti, Dominik Ranogajec) osvojila je 12. mjesto.

Čestitamo svima na sportskom duhu i postignutim rezultatima.