Ukupno: 920221
Književna čajanka
Autor: Danijela Jalžabetić, 6. 11. 2015.

U našoj školskoj knjižnici 5. studenog 2015. održana je književna čajanka povodom Međunarodnog dana školskih knjižnica koji se održava zadnjeg ponedjeljka u mjesecu listopadu. U svijetu se ova manifestacija obilježava od 1997. godine , a u Hrvatskoj od 2002. godine. Na književnoj čajanki učenici viših razreda recitirali su, pjevali i svirali pjesme poznatih hrvatskih književnika.

Ugodnu atmosferu, uz čaj i stihove poznatih hrvatskih  pjesnika,  pomogli su ostvariti učenici koji su sudjelovali u programu:Petar Radoš, Matej Kociper i Petar Bilić, Karlo Jaković i Mateo Ćorić, Suzana Vučinić, Dora Šarić, Magdalena Gradečki, Paula Vrdoljak i Marija Gašpar, te Sara Klarić.

Na književnu čajanku došao je i poseban gost Tomislav Zorić koji je otpjevao pjesme poznatih hrvatskih pjesnika Antuna Gustava Matoša i Ratka Zvrka.

SLIKE