12.11.2019. 11:02
Postovani korisnici, U cetvrtak, 14.11.2019. u vremenu od 07:00 do 08:00 sati, CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Viroviticko-podravske zupanija, 14.11.2019. appeared first on CARNET .

Natječaji za posao
OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RAZGOVORA ZA RADNO MJESTO SOCIJALNI PEDAGOG
Autor: Suzana Kralj Šantić, 9. 10. 2019.

Obavještavaju se svi prijavljeni kandidati na natječaj za zapošljavanje na radno mjesto stručni suradnik socijalni pedagog, koji zadovoljavaju formalne uvjete natječaja, da će se razgovori za posao održati u petak, 11.10.2019.g., s početkom u 14 sati u prostorijama škole. Predviđeno trajanje razgovora za svakog kandidata je 20 minuta.

Zahvaljujemo na odazivu.

Ravnatelj: