26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

Natječaji za posao
OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RAZGOVORA ZA RADNO MJESTO SOCIJALNI PEDAGOG
Autor: Suzana Kralj Šantić, 9. 10. 2019.

Obavještavaju se svi prijavljeni kandidati na natječaj za zapošljavanje na radno mjesto stručni suradnik socijalni pedagog, koji zadovoljavaju formalne uvjete natječaja, da će se razgovori za posao održati u petak, 11.10.2019.g., s početkom u 14 sati u prostorijama škole. Predviđeno trajanje razgovora za svakog kandidata je 20 minuta.

Zahvaljujemo na odazivu.

Ravnatelj: