12.11.2019. 11:02
Postovani korisnici, U cetvrtak, 14.11.2019. u vremenu od 07:00 do 08:00 sati, CARNET NOC ce izvoditi programsku nadogradnju mrezne opreme uslijed cega ce doci do prekida mrezne povezanosti ustanova clanica ... The post INFO Najava prekida mrezne povezanosti na podrucju Viroviticko-podravske zupanija, 14.11.2019. appeared first on CARNET .

Natječaji za posao
OBAVIJEST O ODRŽAVANJU RAZGOVORA ZA RADNO MJESTO UČITELJ RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU
Autor: Suzana Kralj Šantić, 9. 10. 2019.

Obavještavaju se svi prijavljeni kandidati na natječaj za zapošljavanje na radno mjesto učitelj razredne nastave u produženom boravku da će se razgovori za posao održati u petak, 11.10.2019.g., s početkom u 13 sati u prostorijama škole. Predviđeno trajanje razgovora za svakog kandidata je 20 minuta.

Zahvaljujemo na odazivu.

Ravnatelj: