09.12.2019. 09:34
CARNET sudjelovao u NATO vježbi “Cyber Coalition 2019”
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET aktivno je sudjelovala u dvanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom “Cyber Coalition 2019”. Vježba, između ostaloga, ... The post CARNET sudjelovao u NATO vježbi “Cyber Coalition 2019” appeared first on CARNET .

Natječaji za posao
OBAVIJEST O ODABIRU KANDIDATA ZA RADNA MJESTA UČITELJ MATEMATIKE, UČITELJ INFORMATIKE, SOCIJALNI PEDAGOG I UČITELJ RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU
Autor: Suzana Kralj Šantić, 24. 10. 2019.

Ravnatelj Osnovne škole Ivan Benković, Dugo Selo, je u skladu s prethodnim suglasnostima Školskog odbora donio odluke o odabiru kandidata za radna mjesta učitelja matematike, učitelj informatike, socijalni pedagog i učitelj razredne nastave u produženom boravku.

Obavijesti o odabiru kandidata možete pogledati otvaranjem poveznice opširnije.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_natjecaji_21102019.pdf (681.03 KB)