26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

Natječaji za posao
OBAVIJEST O ODABIRU KANDIDATA ZA RADNA MJESTA UČITELJ MATEMATIKE, UČITELJ INFORMATIKE, SOCIJALNI PEDAGOG I UČITELJ RAZREDNE NASTAVE U PRODUŽENOM BORAVKU
Autor: Suzana Kralj Šantić, 24. 10. 2019.

Ravnatelj Osnovne škole Ivan Benković, Dugo Selo, je u skladu s prethodnim suglasnostima Školskog odbora donio odluke o odabiru kandidata za radna mjesta učitelja matematike, učitelj informatike, socijalni pedagog i učitelj razredne nastave u produženom boravku.

Obavijesti o odabiru kandidata možete pogledati otvaranjem poveznice opširnije.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_natjecaji_21102019.pdf (681.03 KB)