09.12.2019. 09:34
CARNET sudjelovao u NATO vježbi “Cyber Coalition 2019”
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET aktivno je sudjelovala u dvanaestoj po redu NATO vježbi zaštite NATO i nacionalnih računalnih sustava pod nazivom “Cyber Coalition 2019”. Vježba, između ostaloga, ... The post CARNET sudjelovao u NATO vježbi “Cyber Coalition 2019” appeared first on CARNET .

Natječaji za posao
NATJEČAJ ZA POMOĆNIKA U NASTAVI
Autor: Suzana Kralj Šantić, 12. 11. 2019.

Osnovna škola "Ivan Benković" u suradnji sa Zagrebačkom županijom provodi natječaj za zapošljavanje pomoćnika u nastavi u sklopu projekta "Prsten potpore".

Više o uvjetima natječaja i potrebnoj dokumentaciji za prijavu možete pogledati otvaranjem poveznice opširnije.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_PUN_12112019.pdf (1.01 MB)